Hotel The President
Informatie The President
Mede door het zeer comfortabele 4 sterren Hotel The President hebben vele mensen een top vakantie beleefd in Istanbul! Hotel The President wordt dan ook hoog beoordeeld. Aan faciliteiten geen gebrek en het uitzicht over de Marmaris zee vanaf je ligstoel op het dakterras is in één woord: adembenemend!
Ligging: Nabij de Grand Bazaar en op ca. 15 minuten loopafstand van de Blauwe Moskee, Ayia Sofia en het Topkapi Paleis.
Voorzieningen: Receptie met kluisjes, ruime lobby, cafetaria, Engelse pub, bar, souvenirwinkeltje, Turks specialiteiten restaurant, liften, kapper, internetruimte, healthclub met fitness, sauna, Turks bad, jacuzzi (ca. € 10 p.p.p.d.), klein binnenzwembad en groot zonneterras met ligbedden in de zomer.
Kamers: Comfortabel en ruim, voorzien van bad en douche, toilet, haardroger, telefoon, televisie, airconditioning en minibar.
Bijzonderheden: Inclusief zeer uitgebreid ontbijtbuffet.
Gratis parkeergelegenheid.
Helaas zijn op dit moment van Hotel The President niet de beschikbare faciliteiten bekend bij Stedentrip.com. Wij werken er hard aan om deze gegevens zo spoedig mogelijk op deze website beschikbaar te krijgen.
- Tiyatro Caddesi 25 Beyazit
- 34126
- Istanbul













